Co o mé práci říkají klientky?

"Katka je VNÍMAVÝ PRŮVODCE pro všechny, kteří se potýkají s životní situací, se kterou si nedokáží pomoci sami. Ať už je to nepřízeň osudu, vlastních chyby, nebo situace, kdy člověk sám cítí, že chce žít jinak, ale není schopen rozklíčovat proč, nebo jak. Katka je člověk, na kterém na první pohled vidíte, že jej baví, co dělá. A právě proto to děla neskutečně dobře. Katka Vás vždy pozorně vyslechne, se svým odstupem a zkušenostmi pozná, kde je hlavní problém, se kterým se klient potýká. A podle toho se ptá. Podle toho přichází s různými terapeutickými cvičeními a cestami, JAK LÉPE POZNÁTE SAMI SEBE. A v čem je Katka jiná, než terapeuti, které jsem také měla možnost poznat? Kromě své vlastní silné osobnosti v tom, že při práci dodržuje STRUKTURU. Sezení s ní nejsou o pouhém "vypovídání se", ale mají směr a systém. Katka navíc dělá z každého sezení ZÁPIS, ke kterému se můžete vrátit, zopakovat si určitá cvičení, vidět, kde jste byli a kam jdete nyní. "
Jana D.
"Ahoj Katko, jako zpětnou vazbu mám samé pozitivní věci - pocit při konzultaci určitě v pohodě (jako pokec s kámoškou). Líbilo se mi, že jsem viděla tu "práci" a ne jen poslouchání bez zpětné vazby z tvé strany. Nebylo to jen přitakávání nebo kladení otázek, ale formou cvičení rozkrývání některých vlastních uvědomění. Sezení bych pro lidi v podobné situaci určitě doporučila. Moc oceňuji písemné shrnutí naší konzultace, nad kterým se dá popřemýšlet i později. Konzultace mi pomohla v tom směru uvědomění si/ujištění se, že vztah nestál na dobrých základech a že jsem vědomě dusila svoji intuici, která tam od prvopočátku byla. Že i přes velkou spoustu "9" tam byly červená čísla a to v hodně zásadních charakteristikách partnerského vztahu, jako je důvěra a opora."
Eva S.
"Ahoj Kačí, i po několika dnech velkéé dííky. Způsob, jakým s lidmi pracuješ, je geniální. Jak už na metody vůbec nejsem, tak tvůj systém se mi líbí neskutečně, obzvlášť když se člověk zacyklí v hlavě. Měla jsem pocit “uklizena” v sobě a směru, co dál dělat. Takže děvče goo oonn "
Lucie V.
"Před konzultací jsem měla trému, nevěděla jsem co mě čeká. Cítila jsem, že mě chápeš. Popravdě jsi mě překvapila, jak jsi do toho viděla, řekla jsi mi všechny mé vnitřní pocity. Chci Ti moc poděkovat. Stále se k tomu vracím, stále o tom přemýšlím. Dřív jsem byla taková samostatná ženská. A nyní mě položil jeden vztah nevztah. A teď když sklouzávám do nejistoty a trápení, představují si sebe jako tu královnu z vizualizace. Ta představa mi nejvíc sedla a pomohla. Nebudu se do ničeho tlačit, ani se podbízet. Hlavu už nesklopím. Děkuji."
Marta W.
"Na konzultaci jsem se přihlásila úplnou náhodou, i když - nic není náhoda.... přečetla jsem si jeden jediný komentář a přihlásila se na půlhodinovou konzultaci. Říkala jsem si, že co můžeme stihnout za půl hodiny, ale bylo toho opravdu mnoho. Celé to sedlo snad úplně do puntíku přesně tak, jak to teď v práci, ale vlastně i v životě mám. Katka mě provedla vizualizací a já se docela rychle chytla (dělala jsem si ji shodou okolností nedávno sama a vůbec mi to nešlo). Přišla jsem si tam na spoustu věcí a na co jsem nepřišla já, to rozkryla Katka. Děkuji a moc doporučuji "
Olča K.
"Katku jsem si vybrala, protože se mně u ní líbila kombinace koučky a rehabilitační lékařky. I když jsem po předchozích zkušenostech nebyla spokojená s terapiemi u psycholožky, přece jen jsem si netroufla jít k jakékoliv koučce. To, že je Katka vystudovaná lékařka, pomohlo překonat moje obavy. Líbí se mně Katčin přístup a techniky, které během sezení používá. Dokáže hrábnout do temných míst v duši, o kterých sama ani nevím, ale jsou tam. Katka umí dát do souvislosti to, co se děje uvnitř mě s fyzickými projevy na těle. A hlavně mně vždy poskytne pohled zvenčí, kterého nejsem sama schopná, když jsem sama utopená v problémech. "
Kristýna S.
"Ahoj, Kati. Ďakujem Ti veľmi pekne za konzultácie. Nastavili mi nové dioptrie a veci majú zrazu jasnejšie kontúry. Mám aj nástroje na to, aby som sa pohla vpred, tam, kam chcem. Máš úžasnú vlastnosť vidieť spojitosti, ktoré si bežne človek nevšimne. Nejdeš len po povrchu, ale nahliadneš do hĺbky človeka a tam ukážeš, čo všetko sa v ňom skrýva. Zároveň citlivo vnímaš, koľko ten druhý dokáže uniesť a nenaložíš viac. Dávkuješ poznanie človeku tak, aby ich dokázal stráviť, pochopiť a vedel s nimi okamžite a efektívne narábať. Máš úžasnú trpezlivosť, efektívne nástroje a návody, ako človeka dostať bližšie k vytúženému stavu bytia. Tým, že pracuješ aj v oblasti fyzioterapie, dokážeš pomôcť klientom na oboch úrovniach – telo a duša. Dôležité pre mňa je, že obe prepájaš a neliečiš symptómy, hľadáš pôvod bolesti a dávkuješ liečbu presne na mieru človeku a jeho aktuálnemu stavu. Aj keď si mi ukazovala, čo všetko vlastne v mojom živote nefunguje, cítila som prijatie a podporu. Tým si vôbec nedala šancu nejakým pocitom menejcennosti a zlyhania. To bolo pre mňa veľmi dôležité. Ešte raz Ti ďakujem a už teraz sa teším na našu ďalšiu spoluprácu."
Iva S.
"Ahoj Kači, moc děkuji za výpis z konzultace. Myslím, že dost věcí jsem si s Tebou na konzultaci potvrdila, už jsem je tak nějak tušila. Doporučila bych tě stoprocentně, už jsem o tom nadšeně vykládala pár lidem a měli chuť to vyzkoušet taky. Jak jsem říkala, už jsem tě nějakou dobu sledovala. V této situaci, ve které jsem, jsem cítila v poslední době, že s tím chci něco dělat. Současně věřím, že tělo i duše jsou propojené, a když pak na mě vyskočila tvoje nabídka na FB, rozhodla jsem se ji využít. Co očekávat jsem vůbec nevěděla, měla jsem z toho i trochu obavu a dost mě překvapilo, jak otevřená jsem od začátku byla. Mě se to naše sezení líbilo, a ráda bych věděla co bychom objevily dalšího. A hlavně když budu pod kontrolou, myslím, že bych mohla nespadnout do klasického - že začnu, ale nedokončím to..."
Kateřina K.
"Ahoj Katko, dozvěděla jsem se o tobě od kamarádky. Chtěla jsem spíše psychologickou pomoc než úplně ezo. Já jsem byla spokojena velmi, protože tu techniku, co jsme dělaly "znám", ale nikdy jsem ji nedělala. Takže mě to pomohlo hodně a sedlo to jako hrnec na zadek. Partner se podle mě úplně neuvolnil, takže to pro něj nemohlo mít takovou výpovědní hodnotu. Co se týče ceny, za mě jsi moc drahá. Velmi oceňuji sepsání všeho do emailu. Dala bych si pozor na překlepy a bude to TOP."
Kristýna I.
"Tahle konzultace byla jedna z nejlepších co jsem doposud absolvovala. Čekala jsem spíš nasměrování v podobě otázek, bylo mi jasné, že to bude hlavně o mně a že nebudeme řešit partnera, ovšem Katka na to šla z úplně jiné stránky, pro mě dosud nepoznané a velmi mě to potěšilo. Je to snadné, jednoduché, zato velice efektivní. V průběhu konzultace jsem se cítila jako u hovoru s kamarádkou, úplně uvolněně, klidně, přijímaná a respektovaná. Moc děkuji a těším se na další spolupráci, bylo to opravdu fajn a cítím z toho velký potenciál, pokud člověk nezůstane jen u teorie ale opravdu to dá do praxe, budou se dít velké změny."
Markéta B.
"Ahoj Katy, díky za shrnutí poslední výživné 🙂 konzultace. Je to přesně to, co jsem potřebovala slyšet a s čím potřebuji pracovat. Díky za inspiraci jak to uchopit a pracovat s tím, abych se dostala zpět do své síly. Tato tvoje metoda je bezvadná, moc mě to zaujalo. Ještě to potřebuji pořádně vstřebat a těším se na to, že to začnu praktikovat do svého života. Narazila jsem na tebe náhodou na fb a tvé příspěvky mě zaujaly. Proto jsem tě zkontaktovala a jsem ráda, že jsi mi do té cesty přišla. Posunulo mě to zase kousek dál ve vztahu a věřím, že jsem na dobré cestě uzdravit se i po psych. stránce. Určitě tě budu doporučovat dál, stojí za to mít průvodce, který tě navede zpět na tu správnou cestu."
Vlaďka K.
"Při Katky konzultaci, najdu o sobě vždy novou informaci. Dokáže vždy se mnou pohnout, má přesvědčení se správným směrem ohnou. Pohled zvenčí je Kačí specialita a právě v tom je její originalita. Vhodně pojmenuje, obdivuhodně rozklíčuje. Nabídne nadhled na první pohled. Katku vřele doporučuji, o tom vůbec nepochybuji a už jen mockrát děkuji. Zkrátka... vyhledejte milou Katku, na jakoukoliv vaší křižovatku. "
Jana K.
"Moc se mi líbí Katčina schopnost vidět ihned souvislosti a indicie v událostech, které se mi v životě staly a které potažmo vnímám traumaticky. Její skvělé vedení mi pomohlo zvědomit si důležité milníky v mém životě a díky tomu i pochopit jejich smysl. Během sezení jsem cítila bezpečný láskyplný prostor a i díky tomu celý ten proces proběhl hladce a vše se skládalo jasně. Bylo pro mě fascinující vnímat, jak se vše, díky Katčině vedení a vhledům do situací, začalo přeskládávat a z počátečního chaosu se postupně stávala lehkost, jasnost a ke konci sezení jsem se dostala do absolutního pocitu harmonie a souladu. Terapií už jsem v životě prošla několik, ale těch kdy vycházíte s pocitem klidu, míru, naděje, podpory, důvěry a sebe-důvěry, těch mnoho nebylo. A o to víc jsem vděčná za lidi jako je Káťa, která svou plnou pozorností v přítomnosti, láskyplností a moudrostí pomůže člověku znovu objevit tu vnitřní jasnost a získat znovu nadhled nad svým životem. Děkuji za tu možnost poznání, jak se sebou pracovat jasně, přímo v lehkosti a radosti."
Jana A.G.
"Katka je v mém životě první, kdo si mě přitáhl natolik, abych byla ochotna investovat do osobních konzultací. Od prvního setkání se mi líbil její styl: přímočarost, věcnost a humor, ale i práce s vizualizacemi, vnitřními archetypy či kartami, to vše namíchané v tom pravém poměru. Takže se dostaneme přesně tam kam je potřeba (i když jsem třeba původně přišla s něčím úplně jiným) a já můžu uvidět, pochopit, poléčit, propustit, podpořit... a být zas o něco víc sama sebou :-)"
Lenka H.
Ahoj Katka, Chcela by som sa Ti poďakovať za Tvoj čas, ktorý si mi venovala. Zato, že to mal byť najskôr pol hodinový telefonát a z neho bola nakoniec 1,5 hodinová konzultácia. Páčilo sa mi, že si ma vypočula do konca a až následne si povedala na to svoj pohľad a aj postup ako budeme s témou pracovať. Páčil sa mi Tvoj citlivý a láskavý prístup aj nadhľad. Čas s Tebou pri našom rozhovore ubehol rýchlo a musím povedať, že som sa citila veľmi príjemne, bezpečne, uvoľnene, vypočutá a prijatá. 🙂 Páčili sa mi konkrétne techniky ktorými sme si prešli a priniesli mi novú nádej aj dali iný pohľad, zmenu do mojej temy. Som veľmi rada a veľmi vítam zaslaný zápis z nášho rozhovoru, že sa k tomu môžem vrátiť a pracovat si s tým aj neskôr. 😊 Cítila som Tvoju podporu aj to, že si ku mne pristupovala individuálne, že sa na danú tému pozeráš komplexne a cítila som úprimný záujem pomôcť či nasmerovať. Bolo to štruktúrované a to mi dávalo pocit pokoja. Väčšina ľudí konzultácie vyhľadáva keď si ozaj nevie už sám poradiť, cíti sa stratený, frustrovaný a preto Tvoj prístup veľmi oceňujem a vrelo odporúčam. Dodal mi nádej aj chuť sa pozrieť na veci z iného uhla pohľadu a celkovo ma to podporilo. Ďakujem krásne 😊 ❤️
Soňa K.
Paní Kateřina má neuvěřitelný dar naslouchat a informace ihned velmi přesně rozklíčovat a zařadit. Navíc máte bonus v tom, že si připadáte, jako by jste se bavili s kámoškou, kterou znáte 20 let, dovede si získat a.b.s.o.l.u.t.n.í. důvěru ! Takže bez ostychu a s důvěrou, řeknete i věci s kterými se běžně nesvěřujete. Navíc vám celkem rychle nabídne řešení, které sedne, jak ,,prdel,, na hrnec jak se říká. Kdo ještě váhá, tak opravdu se nemáte čeho obávat, jděte do toho u p. Kateřiny se budete cítit, jako v bavlnce....tato dáma je velice empatická a rada Vám pomůže ♥️
Sáry B.
"Konzultácia s Katarínou mi pomohla uvedomiť si, že aké sú moje naozajstné túžby, kde si ich napĺňam a kde ešte očakávam, že mi ich naplní niekto iný. Tiež som si zvedomila, že kde sa nachádzajú moji vnútorní ľudia, žena, muž, dieťa. Bolo úžasné sledovať, že ako medzi sebou komunikajú, v akom sú vzťahu a ako sa voči sebe cítia. Mňa osobne to veľmi podnietilo ku akčným krokom, postarať sa viac o seba a aj požiadať o pomoc. Som veľmi vďačná za túto skúsenosť. Ďakujem."
Anna Z.
"Milá Katy, chtěla bych ti ze srdce poděkovat, že jsi mě pomohla ujasnit si, co je pro mě v podnikání důležité a jakým směrem se mám vydat, abych vyjadřovala to své pravé já a celý ten proces si tím pádem užívala. Naučila jsi mě být více ženou a ne jen tím mužem s tahem na branku a strategiemi. To teď ve svém podnikání využívám, cítím se skvěle a vytvářím si vše v souladu se mnou. Jsi taková moje šamanka, která vždy dokáže jasně rozklíčovat, co se ve mě odehrává a nastavíš mě ten klid, nadhled a jasnost. Miluju ty tvoje kouzelný karty a vizualizace, máš obrovský dar ❤️ Děkuji za vše 🍀🙏"
Petra B.