MÁM S NÍM ZŮSTAT NEBO ODEJÍT?

WEBINÁŘ, který Tě provede nelehkým rozhodovacím procesem. Pokud pochybuješ o svém vztahu, zda to má ještě smysl a cenu zachraňovat nebo už je to kapitola života, která je přichystaná vše uzavřít. K ruce budeš mít přesný návod a pracovní listy ve formě PDF.

Co na webináři pro sebe získáš?

Jasnou odpověď

Jestli mám cenu vztah zachraňovat nebo bude lepší jít od toho.

Pevnou půdu pod nohama

Poznáš o co se v sobě můžeš opřít a co není závislé na partnerovi.

Sebehodnotu

Zvědomíš si svoje standardy a určíš si to, co už nebudeš dál tolerovat.

Sílu a odvahu jít dál

Díky tomu, že budeš znát konkrétní kroky jak pokračovat.

Návod a navigaci

Webinář i pracovní listy můžeš použít kdykoli začneš pochybovat o svých vztazích.

Podporu na cestě

Moji podporu na cestě, když si nebudeš vědět s něčím rady.

Co o webináři říkají: 

"Ahoj Katko, jako zpětnou vazbu mám samé pozitivní věci. Líbilo se mi, že jsem viděla tu "práci" - formou cvičení rozkrývání některých vlastních uvědomění. Určitě bych pro lidi v podobné situaci doporučila. Moc oceňuji shrnutí, nad kterým se dá popřemýšlet i později. Pomohlo mi to v tom směru uvědomění si/ujištění se, že vztah nestál na dobrých základech a že jsem vědomě dusila svoji intuici, která tam od prvopočátku byla. Že i přes velkou spoustu "9" tam byly červená čísla a to v hodně zásadních charakteristikách partnerského vztahu, jako je důvěra a opora."
Eva
"Bože Kati, keby ťa stretnem na Fb pred 5 rokmi, tak si mi mohla zachrániť spústu času... zapozerala som sa do toho a je to super!"
Natálie
"Katka je vnímavý průvodce pro všechny, kteří se potýkají s životní situací, se kterou si nedokáží pomoci sami, rozklíčovat to a správně se rozhodnout. Katka je člověk, který díky kladeným otázkám pozná, kde je hlavní problém, se kterým se klient potýká. Podle toho přichází s různými terapeutickými cvičeními a cestami, jak lépe poznáte sami sebe. A v čem je Katka jiná, než terapeuti, které jsem také měla možnost poznat? Kromě své vlastní silné osobnosti v tom, že při práci dodržuje strukturu Dodá směr a systém. Díky zápisu, ke kterému se můžete vrátit, zopakovat si určitá cvičení, uvidíte, kde jste byli a kam jdete nyní. "
Jana